Ponuka práce

Asistent predaja

Miesto výkonu práce: Rohožník, Kuchynská ulica 688
Ponúkaný plat: 700 EUR brutto + mesačné bonusy
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer (TPP)

Náplň práce

  • poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • práca na pokladni
  • príjem a dopĺňanie tovaru
  • ostatné práce spojené s predajom

Benefity

  • zamestnanecká zľava na všetky produkty
  • výročné benefity (narodeniny, Vianoce)
  • gastro lístky v hodnote 5 EUR
  • pracovné oblečenie
  • príplatky za odpracované soboty
  • istota stabilného zamestnávateľa
  • dlhodobá pracovná perspektíva

Požiadavky

  • stredoškolské odborné vzdelanie
  • aktívny a zodpovedný prístup k práci
  • príjemné a ústretové vystupovanie
  • samostatnosť a ochota učiť sa
  • znalosti záhradkárskeho prostredia výhodou

Informácie o nás

Na trhu pôsobíme už 16 rokov, počas ktorých fungujeme ako rodinná firma s individuálnym prístup ku každému zákazníkovi. Zaoberáme sa predajom živých rastlín, hnojív, substrátov, chémie, záhradnej techniky, záhradných doplnkov a chovateľských potrieb.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle: 0911 259 902
Alebo priamo posielajte životopis na e-mail: info@zahradacentrum.sk