S príchodom apríla sme pre vás pripravili hnojivá do každej situácie. V našej kompletnej ponuke sa nachádzajú klasické trávnikové hnojivá, dlhodobo pôsobiace, na obnovu trávnika, pre zabránenie rastu buriny a aj pre zabránenie rastu machu.

Trávnikové hnojivo je klasickým hnojivom, ktorým doprajete existujúcemu trávniku potrebné živiny pre jeho ďalší rast.

TRAVIN trávnikové hnojivo je 3v1 hnojivo na likvidáciu buriny v trávniku. Je veľmi jednoduché na aplikáciu – stačí ho len vysypať.

Trávniková náplasť kombinuje trávnikové semeno a hnojivo pre rýchle a efektívne opravenie existujúceho trávnika.

Hnojím 1x ročne pôsobí ako dlhodobo pôsobiace hnojivo počas obdobia 4 mesiacov. Ušetrený čas môžete venovať používaniu trávnika namiesto jeho starostlivosti.

Pri začiatkoch trávnika alebo len doseve je vhodné vybrať si vhodné trávne osivo, ktoré vyformuje trávnik. Je dôležité uvedomiť si nároky jednotlivých trávnych osív. Odolnejšie odrody majú spravidla väčšie nároky na starostlivosť.

Šport je najodolnejšie a najobľúbenejšie trávne osivo na trávniky. Má výbornú odolnosť, preto je vhodné pre náročné podmienky. Potrebuje však viacej starostlivosti oproti iným trávnym osivám.

Dosev pomôže existujúcemu trávniku na dorastenie poškodených plôch. Jeho zloženie je špeciálne určené pre opravu trávnika.

Medonosná lúka je určená prevažne pre výsev plôch, kde chcete aby sa vyskytovali včely. Najlepšie je ho zasiať na pokojnú časť trávnika. Skvelá voľba, ak chcete pritiahnuť na trávnik viacej prírody.

Park je menej náročné trávne osivo vhodné na rekreačne využívanú plochu. Je menej náročné na starostlivosť v porovnaní so Športom, ale o niečo menej odolné.