Technika a príslušenstvo

Záhradná technika

Záhradná technika

Záhradná technika zahŕňa elektrické aj benzínové kosačky, vyžínače, krovinorezy, prevzdušňovače trávnika, drviče záhradného odpadu a čerpadlá vhodné pre čistú aj kalovú vodu. Stavebnú techniku a ručné elektrické náradie.

Záhradné náradie

Záhradné náradie

Širokú paletu záhradného náradia zahŕňajú: motyky, rýle, hrable, kosy, sekery, fúriky, rebríky i rukavice a drobné nástroje a motúzy... Ovocinárske potreby - postrekovače, viazací materiál, nožnice a pílky, textílie proti mrazu, nádoby na ovocie, vodu atď.

Hadica

Vodný program a zavlažovanie

Prácu s vodou a distribúciu vody Vám pomôžeme uľahčiť rôznymi druhmi čerpadiel, hadíc, spojkami, ventilami, postrekovačmi, rozstrekovačmi a tiež programátormi zavlažovania, komponentami k povrchovým aj podpovrchovým závlahám.

Pletivá

Pletivá a príslušenstvo

Pre ohraničenie záhrady alebo pozemku – široký výber poplastovaných a pozinkovaných pletív, včítane zemných skrutiek, stĺpikov, vzpier, drôtov a príslušenstva, ktoré dopĺňajú brány a bránky rôznych veľkostí. Dostupné sú v rôznych výškach. Doplnkom sú taktiež aj tieniace sieťky vhodné na ploty, ktoré sú využiteľné aj proti slnku, ďalej siete proti krtom, trstinové a bambusové rohože.